Moja Reč začala odhalovat karty. Ulovila Spirita i Moma. Kdo ji neodmítl z Česka?

Nebudeme vám lhát. Bbarak.cz snad už od Doby kamenné fandí ostřílené skupině Moja Reč, která se necelých pět let od "Dobrých chlapců vol. 3" vrátí ve třetí březnové dekádě s novinkou "Offline".

První polovinu nosiče, který si fanoušci Baníku Handlová vydávají sami skrz vlastní značku Moja Records, představují dvě třetiny eMeR v níže přiložených YT ukázkách.
 
Protože lze zaslechnout osm skladeb, směle předpokládáme, že v "druhé části" dorazí dalších osm věcí a finální tracklist bude složen ze šestnácti záležitostí.
 
O celkovém poselství alba, které souvisí s názvem, již hovoří ve studiu sám Supa, jehož týmu s náhravkou vypomohli Majk Spirit, Momo, Adiss a Sergei Barracuda, jehož už za punchliny a ego tripy chválil autor "Čierne dni" ve svém posledním interview pro bbr.cz.
 
Na další odhalené vokální návštěvy si budeme muset počkat. Jisté je zatím jen to, že ve všech tracích je produkčně zamotán Jozef Engerer, jenž už na scénu seslal nejednu bombu a jakožto beatmaker je jedinečný také v tom, že kromě své party své poklady téměr nikomu neposkytuje.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná