Mladé Britky StooShe přdělaly hit Waterfalls od TLC

Pamatuje te si R´n´B trio TLC a jejich song "Waterfalls"? Ne?! Co takhle českou crew Chaozz a jejich klasiku "Vodopády"?

Právě tento hit předělalo další trio a tenotkrát to jsou dívky z britských ostrovů, co si říkají StooShe. Po prvních singlech "Love Me (F**k Me)" a "Black Heart" přicházejí s dalším povedeným počinem i klipem. Ten je plný barev i skvělé choreografie, inspirované příběhy z textu písně. Jsou zde i vidět prvky té původní. Ve vizuálním provedení se ke konci ukázaly i dvě zbylé členky kapely TLC, Chilli a T-Boz. "Waterfalls" bude obsaženo na debutovém albu StooShe, jenž ponese stejný název jako kapela a vyjít by mělo 12. listopadu.

Když už jsme u TLC, bylo by od věci povědět, co se děje kolem této kapely, vzniklé v roce 1993. Po několika televizních vystoupeních se v roce 2011 sešli s televizní stanící VH1, aby domluvili životopisný film tria. Stalo se tak na desáté výročí od tragické smrti Lisy "Left Eye" Lopes. Aby toho nebylo málo, kapela loni podepsala smlouvu s Epic Records, známého managera hudebních umělců jménem L.A. Reid. Připravují tedy nové album a zároveň i soundtrack ke zmíněnému filmu. To vše můžete očekávat během příštího roku.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná