RUKAHORE_SHOP_BANNER

Merkules má feat s frajerem, který prý pije čistič oken

V klipu k našlapanému remixu Mumble od Snaka The Rippera jsme mohli vidět úletového borce parodovat mumblin´ instaGs. Jeho role tam ale asi nebyla náhodná. Tenhle týpek si říká Lil Windex a evidentně si na tom založil kariéru.

Lil Windex má nejen kvůli vytetované skimask na ruce co do činění se Stompdown Killaz. Ubírá se ale jiným směrem než ostatní interpreti z téhle bandy. Pořídil si copánky jako z pochcané slámy, nasadil grillz a samozřejmě krutopřísnou pózu. Hlavním motivem jsou love a egonanie. Přičtěte k tomu instagram, nahrajte pár mumble úleťáren a máte byznys. Naštěstí, tedy doufám, to dělá s nadsázkou.

Když se na Merkulesových sociálních sítích objevily fotky s bílým Young Thugem z Kanady, říkal jsem si, jestli jde o nějaký Merkův přešlap. Teď přišel Lil Windexův klip San Pellegrino, kde si Merk střihl slohu. Něco mi tam ale pořád nehrálo, proto mě to donutilo si o Windexovi zjistit víc.

Na kolabo se mu už podařilo ulovit SDK affiliated Caspiana. Track FMU začne hláškou Rikiki a u všeho samozřejmě musí pršet bankovky. Windex chvíli mává samopalem, chvíli zas čističem oken. Podle toho se právě jmenuje. Na jeho official site zjistíte, že mu tu přezdívku dali kámoši, protože ho vždycky nachytali čistič chlastat. Jeho největším hitem je Cleanin Up.

Na stránce se také píše, že je vizionář, trapová ikona, v patnácti vyhrál milion dolarů a dvaačtyřicetkrát ho zatkli za hlučnost. Nejdůležitější ale je, že je prý mnohými uznávaný jako nejlepší rapper alive or dead.

Podle jeho istagramu se chystá věc s dalším z SDK, Prada Westem. Nikdo ale jinak neví, s čím vyčištěná hlava přijde dál. Díky Bohu za to, že je to vtip.

Pro příznivce pořádnějšího rapu mám tip na track, na jehož konci si Windexovu sloku můžou jednoduše odmyslet. Na Cypheru totiž můžeme zaslechnout pár kulometných dávek od Doom Squad.

AG

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná