Marpo ví, jak může být ženská nebezpečná

Marpo už několikrát všechny přesvědčil, že má několik poloh a umí zaject v podstatě cokoliv. Udělá motivační hymnu muay thai, pak si odskočí do posilovny, kde vystřihne sranda pecku o cvičení, aby nakonec za zvuku mocných kytar decánko pohrozil, že sáhne na tvůj svět. V nejnovějším klipu “Jsi nebezpečná“ ukazuje tu jemnější část, která se skrývá pod horou svalů.

Jedná se o singl z připravované desky Melancholie XOXO, na které by se mělo objevit více takto laděných skladeb. Podle Marpa samotného by se mohlo jednat o jakousi „Drakeovinu“.

Ve skladbě “Jsi Nebezpečná“ se vyznává ze svých citů k ženě, která je pro něj zdrojem energie a pro kterou má velikou slabost. O jakou konkrétní osobu se jedná, se nám nepodařilo zjistit ani po prolistování nejnovějšího vydání deníku Aha, jisté je ale to, že jí je Marpo úplně plnej. O čem mimo jiné svědčí i slogany typu: „Sešli se Salvador Dalí nakreslil tvoje tělo a Pierre Renoir tvou spontánnost a bezprostřednost. Francisco Goya vzal tvou krásu mimo realitu, s tebou se objevil víc než celou Ameriku“.

Já když jsem byl malej, tak jsem slýchával hlášky jako „ženy jsou sémě hadí, kdo je hladí, toho zradí, kdo je souží, tomu slouží“, což v podstatě by se dalo opsat slovy, „když to máš všechno pod kontrolou, pak jsi OK, když ne, tak s tebou ženská zamete“. Marpo ale dobře ví, že ženská může být dobrým zdrojem energie, ale na druhou stranu ti tu energii (nejen tu) může taky jenom vysávat.

  

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

johny_b
  • johny_b
  • 17.11 dne 13.04.2012

woow, no spis to zni jak naky rozpocitavadlo

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná