Madchild ze Swollen Members konečně na CD

Následující zpráva je určena pro umírající CD kolektory a především pro milovníky tandemu Swollen Members. Ti se v Čechách těší obrovské oblibě, bezpochyby se jedná o nejoblíbenější kanadskou formaci a myslím, že kdyby se konečně objevili na Hip Hop Kempu, zajásala by nejedna dušička. A o co tedy jde? Jedná se o to, že Madchild, to je ten úchylnější a typově zajímavější, konečně vydal na fyzickém nosiči všechny tři E.P., které byly donedávna k mání jen v digitální podobě.

Učinil tak před tím, než vyjde jeho dlouho očekávaný oficiální sólo debut Dopesick, který byl opět odložen. O CD E.P. Collection, které se dá ale objednat jen na Suburbannoizerecords.com,  píšu v době, kdy před několika dny vyšlo další video “Gremlin“, které rozšířilo řadu nízko rozpočtových videí, které byly postupně nahrány k E.P.čkám Banned from America, King Of Pain a Little Monsters, které Madchild napresoval na jednu zmiňovanou placku. Přihazuju i starší klipy, protože i přes mírnou vrstvu prachu mě tahle kombinace drogového šílenství, draků, amerických animáčů, fuckáčů, mladých dívčin v krátkých sukních a v neposlední řadě nezaměnitelného hlasu pořád strašně baví. Madchild rules.

No a jak to tedy nakonec vypadá s albem Dopesick? O obsahu se toho zatím moc neví, datum vydání se ale neustále mění. Bylo změněno snad už čtyřikrát, naposledy se to přesunulo z poloviny února na 5. června a doufejme, že je to poslední definitivní termín. Pilotní singl “Hanging On By a Thread“ se válí na internetu snad rok, což svědčí o tom, že jsme měli mít desku už nějaký ten pátek doma.  Připomeň si pár klasik.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná