Lipo přináší klip k písni, která v rádiu trumfla Nohavicu i Kryštof

Ve dnech, kdy se opět vrací zimní počasí, přichází na svět také videoklip k písni „Do města přišla zima“, kterou má na svědomí Lipo s hostující mladou zpěvačkou Kateřinou Marií Tichou. Režijní taktovku černobílého snímku držel už tradičně sám Lipo.

Singl „Do města přišla zima“ už dva měsíce koluje v českém éteru a jeho Lyrics video verze už má přes 400 000 zhlédnutí. V den, kdy tvůrci zveřejnili také videoklip, se píseň stala nejhranější v tuzemských rádiích, kde překonala i současný hit kapely Kryštof a Jarka Nohavici „Křídla z mýdla“.

Natáčení klipu provázely problémy, když těsně před ním Lipo onemocněl, nakonec se ale všechno zvládlo a fanoušci už nyní můžou ocenit nový videoklip. Ten i se samotnou písní navazuje na loňský Lipův úspěch se skladbou „Ležím v tvé blízkosti“, kde mu hostovala jiná zpěvačka Debbi.

V sobotu večer zahájí Lipo, Debbi, Kateřina Marie Tichá a producenti Martin Ledvina a ODD slavnostní předávání cen Anděl společným vystoupením, při kterém zazní oba zmíněné hity. Vše můžete sledovat ve 21.15 na ČT1.

Text: Toba

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná