Lehce podnapilí Jay-Z a Beyoncé na noční pláži

Přesně tohle je hlavní obsah nového klipu k jejich nejnovějšímu společnému hudebnímu výtvoru Drunk In Love. Pokud vám tenhle název nic neříká, tak vězte, že jde o jeden ze songů z nového alba Jiggovy manželky.

Že o žádném novém albu nevíte? Vyšlo v pátek bez jakéhokoliv předchozího varování, kdy se prostě objevilo na iTunes v podobě čtrnácti nových songů a sedmnácti klipů, takže jde o "visual album". Za tři hodiny si ho koupilo 80 tisíc lidí a dva dny od vydání už číslo narostlo na 500 tisíc, což je na zvolený (ne)marketing pěkné číslo. Pokud nemáte Beyoncé z jakéhokoliv důvodu v oblibě, tak musíte smeknout za tenhle krok proti proudu a zajetým nudným pravidlům průmyslu. Vydání mohlo být takhle překvapivé i proto, že album vyšlo nejdříve pouze na iTunes a až 20. prosince se začnou distribuovat fyzické nosiče.

Drunk In Love je jedním ze dvou singlů, které poputují na vlny rádií. Tím druhým je Blow, na kterém se producentsky podíleli Pharrell a Timbaland. Ti jsou v bookletu uvedeni několikrát, stejně jako třeba Hit-Boy. Doplňuje je Drake, 40, Frank Ocean, Justin Timberlake a James Fauntleroy. Za vizuální část jsou zodpovědní lidé jako Hype Williams, Terry Richardson, Jake Nava a Jonas Åkerlund. Černobílé Drunk In Love, které dává nový význam spojení "my beach is better", natočil Hype. Pokud vás zajimají ostatní klipy, tak nebude problém si je nějakým způsobem najít. Třeba i na Youtube, než je stihnou smazat.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná