RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kvůli čemu vyměnil Majself mikinu s kapucí za oblek s motýlkem?

Co musí mít motivační skladba, má-li skutečně zaujmout toho, kdo motivaci potřebuje? Tuto otázku si položilo v minulosti mnoho interpretů, české a slovenské nevyjímaje, přičemž ne každý na ni dokázal přesvědčivě odpovědět. Majself, jehož album "Eden" ve spolupráci s producentem Grizzlym vychází 6. března, se ale k tomuto tématu postavil se ctí. Vedle působivého vizuálu navíc přidává i téměř všechny informace, které před vydáním alba potřebujete vědět.

Na světlo denní pronikl nejen cover a tracklist desky "Eden", ale i dosavadní seznam zastávek Rest & Majself Tour 2015, kam před začátkem jara nově vzniklá tvůrčí dvojice dorazí, přičemž dle tiskové zprávy se počet destinací ještě rozšíří. Seznam třinácti skladeb pak odhalil jména hostů, kteří se na novém releasu objeví. Pozvání přijali například Idea, Plexo, DJ Metys a další. Podrobnosti naleznete níže.
 
Nejvíce emocí ale zatím vzbuzuje nový videoklip "Nevinná", pod jehož tvorbou je podepsán team Moovi. Po svižné streetové pecce "Playback" s Restem nasadil Majself oblek a košili s motýlkem. Ne zbytečně, jelikož v nové písni vypráví vážný a (v tomto případě bohužel) skutečný příběh. 
 
Sám autor ke skladbě "Nevinná" říká: "Ústrednou postavou je Klaudia /Romana Habová/, ktorá bola vo svojich 13 rokoch postavená do situácie, keď ľudia v jej okolí, vrátane matky, prehrávali svoj boj z drogovou závislosťou. Zanedlho sa ocitla po havárii a následnom pobyte v nemocnici, v resocializačnom centre. Život stlačil reštart a dnes má Klaudia 18 rokov. Pred nedávnom opustila centrum, a prenajala si vlastný byt. Pracuje na nočné smeny a dokončuje si maturitu.  Jej príbeh by mal byť motiváciou, pre všetkých ľudí s podobným osudom , aby sa nikdy nevzdávali a verili v zajtrajší deň. Klaudia to dokázala..."
 
Album "Majself & Grizzly - Eden" vychází 6. března, předobjednávky jsou ale dostupné již nyní na shopu Rukahore.sk.
 
Rest & Majself Tour 2015:
 
14.3 - Nové Mesto nad Váhom - Klub Za Rampami
20.3 - Banská Bystrica - Urban Spot
28.3 - Zvolen - Hostpital Club
17.4 - Bratislava - Klub Dole
18.4 - Trnava - Art Klub
25.4 - Aš
8.5 - Praha
 
 
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná