RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kterého moderátora ČT si vybral Oliver Lowe pro uvedení nového vizuálu?

Je sympatické, když se někdo dokáže trefit sám do sebe. K české povaze patří, že si ráda občas utahuje z vlastní kultury. Představte si, že sedíte u televize, kde na vás najednou vykoukne ve své době populární moderátor České televize Alexander Hemala, který vás svojí osobitou moderátorskou flow zve k pořadu Olivera Lowe a DJe Fluxe.

 
Když se následně rozezní první tóny nového videoklipu "Dlouhej kouř", trochu jsem se divil, proč si zakladatel labelu Everydays nevybral moderátorovu upoutávku k večerníčku. O tom ale tahle věc není. Strejda Snupa se rozhodl oprášit starší text a s kamerou vyrazil do ulic, které díky zvolenému instrumentálu nevypadají ani v dešti tak smutně.
 
V pozadí můžete stále slyšet DJe Fluxe. A kdyby vás zajímalo, kdo stojí za novým vizuálem, zvoňte na Josefa Karla. Ortodoxní fanoušci možná neskousnou Oliverovu "pohodu, jazz," ale jako pozdrav z Everydays, kde v poslední době vládne podezřelý klid, slouží dobře. 
 
Oliver Lowe se momentálně věnuje především organizaci pravidelného Live Hip Hop Jam Session v pražském Crossu a na skladbách spřízněných interpretů hostuje sporadicky. Otázkám kolem nové desky se Snupa zatím šalamounsky vyhýbá s vysvětlením, že nemá smysl vydávat nové album každý rok a zatím se dává na cestu inspirace.
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná