Která berlínská legenda posílá do hry skladbu s vlastní produkcí?

Agrro Berlin je tak obrovským pojmem v historií evropského rapu, že pokud vás nějakým nedopatřením obešla, měli by jste jít rychle doplňovat vědomosti. Popřední tvář, nebo spíše maska, SIDO je ikonickou postavou německého rapu. Letos se vytasí ze svým sedmym studiovým počinem. Dnes přinášíme druhý singl, který si SIDO i sám produkoval.

Loňské album, nazvané jednoduše VI, nebo-li šest se neslo v lehce komerčnějším duchu. Možná i díky tomu si vybojovalo třetí příčku v prodejnosti na německém hudebním trhu. Letos SIDO přináší album s názvem Das Goldene Album - Zlaté album. Není jasné, zda-li plánuje finálně pověsit po tomhle albu svůj mikrofón na pomyslný hřebík, ale je jasné, že motivace ani sebevědomí mu nechybí. Ganz unten - úplně dolů. Nejde však dolů sám jak 518. Bere sebou mladého Hanybala, který zastupuju komunitu imigrantů v Německu. A že má co říct.

Černobílý klip je oživen zlatými tóny, které reprezentují nadcházející zlaté album. Sido je zpět ve své klasické formě. Na ulici, s rapem špinavým jak kanál. Mladý Hanybal má co nabídnout rozhodně taky. Jeho první dvě věty se vám do mozku okamžitě vypálí. Pokud tedy rozumíte německy.

Album maskovaného pána v letech je ohlášeno na 18. listopadu a nám nezůstává než doufat, že dostojí kvalit prvních dvou singlů a že očekávání nepřekonají finální produkt.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná