RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kraj Vysočina prý není jen o PIO Squad. Bude něco z nováčka, který dělá to samé co Marat?

Když se řekne Kraj Vysočina, rapové fanoušky určitě napadne město Jihlava a tím pádem jedna z nejstarších českých kapel PIO Squad. Vezmeme to směrem na Brno a zastavíme se ve městě Velké Meziříčí. Dvanáctitisícové městěčko ležíčí v těsné blízkosti dálnice D1, které se může chlubit největším dálničním mostem v republice nebo výrobou Alpy, také dlouhodobě patří na rapovou mapu - od roku 2003 se zde ostatně pořádají klasické hiphopové akce.

 
Rapové růžky z Velmezu vystrkuje nováček, který si říká Jimmy - G. Nováčků v naší milované kůltuře je vzhledem ke stárnutí žánru čím dál víc. Nabízí si se otázka, zdali se to dá kolikrát vůbec poslouchat... V tomto případě můžeme naštěstí říct, že ano. Texty ze života normálního člověka, jehož barva hlasu je velmi příjemná a do toho hodně vydařený výběr beatů.
 
Produkci obstaral opavský Stray Side. Ten se beaty zabývá necelých 12 let a spolupracoval s interprety jako Afu-Ra, Delik, Fosco Alma, Nironic, Ryes nebo MVP a momentálně vydává věci pod novým labelem Backdrop. 
 
Pojďte si společně s námi poslechnout, jak to má v životě člověk, který miluje jídlo a občas tráví život po nocích v taxiku (a přitom to není Marat). Jsme v očekávání dalších věcí, co vy?
 

Ruck Pý

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná