RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kontrafakt svěřili beat DJe Wiche bubeníkovi Janu Frohlichovi

Vzpomínám si, když Kontrafakt uvozovali před koncem roku 2013 vydání své desky "Navždy" videosinglem "Odviti vetrom". Ať hodnotíte účast DJe Wiche na posledním releasu KF jakkoli, dáte mi možná za pravdu, že vzdušné atmosféře skladby by slušel nějaký ten live buben. Ještě, že tu máme Jana Frohlicha, jenž má na svém kontě již několik drumcoverů tuzemských rapových songů.

 
Někdejší bubeník pop punkové skupiny Jaksi Taksi Jan Frohlich se v minulosti již podepsal pod drumcovery skladeb interpretů jako Hugo Toxxx, Ektor, Kenny Rough či PSH. Počet live videí, kde bubeník zpracovává původní podmazy rapových producentů, se nyní rozrůstá o další členy - Kontrafakt.
 
Předělávka písně "Odviati vetrom" z alba "Navždy" byla tradičně pořízena a natočena v jabloneckém studiu Věž. Kameru a střih videa si obstaral sám autor za asistence Stanislava Bidla. Skoro si říkám, že by nebylo od věci zkusit si napsat i o nějaké instrumentálky k přemíchání do zahraničí. Ega a Rytmuse jako první slovenské hosty vítáme, co se ale zkusit podívat víc na západ nebo třeba do Polska?
 
 
Zdroje: tisková zpráva

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná