RUKAHORE_SHOP_BANNER

Konec čekání: BiggBoss maká na label desce a má venku první videosingl

V Česku ještě nikdy nebyla tak zajímavá situace, co se týče labelů. Do roku 2010, než stihl na tuzemské scéně významněji prokouknout Ty Nikdy label, měl monopol v rukou pražský BiggBoss. Ačkoli bylo vydavatelství stověžatého města prvním v tomto smyslu, opravdové promo labelu jako celku a jeho jednotlivých členů spustila až základna TNKDLBL ve Zlíně. Jinak progresivní BiggBoss byl v posledních letech trochu v útlumu, rok 2015 by měl ale všechno změnit.

Jako vánoční dárek posílají členové BiggBoss první video ze společné label desky, které má název "SLAP". Za mikrofonem tedy nechybí James Cole, LA4, Refew, Vladimir 518, Hugo Toxxx ani Orion. Tuhle partičku jako vytřiženou ze sherwoodského lesa doplnil DJ Mike T, který si navíc střihl v syrovém podkladu možná až příliš barevný, vokodérovoý refrén. Za zmínku stojí rovněž informace, že první BiggBoss desky bychom se měli dočkat v první polovině příštího roku.

Na zajímavý vizuál, postavený na obrazové prezentaci stylů všech zůčastněných intepretů, si posvítil Prokop Motl. Společné album pražských MCs pod společnou vlajkou čekáme dlouho, jak na vás první ukázka zatím působí? Z nahrávky je cítit, jakým způsobem propojení hlavních článků pražského rappu svědčí jejich nasazení, jelikož snad všichni zůčastnění podali obstojný nebo dokonce o třídu lepší výkon než obvykle. Šampionem prvního kola se stal Refew, na němž je znát největší hlad.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná