Kolik minut čisté flow zvládnete? Hawky a DJ Ykve hlásí osmnáct minut!

V dnešní době, kdy má hip hop již tolik tváří, že si bez obtíží vyberou jak fajnšmekři tak vyznavači středního proudu, je složité zaujmout publikum samplovačkami s hrubozrnným zvukem. Interpreti tak často volí nejrůznější kreativní způsoby, jak oslovit zasvěcené i nezasvěcené posluchače. A co teprve, když si vyberete pro své sloky 9th Wondera?

 
Slovenská dvojice Hawky a DJ Ykve se této výzvě postavili velmi elegantním způsobem. Ve znamení zvyků, které známe spíše ze zámoří, se rozhodli nahrát svůj mixtape "Tutankhamen" pěkně z fleku a bez jakéhokoli pauzování. Výsledkem je osmnáct minut poslechu, dvanáct bubnů legendárního producenta 9th Wondera, které Hawky okořenil podle vlastního receptu a bezpočet bars.
 
Aby autoři dokázali, že se nejedná o velkohubé PR řeči, vzali kameru, natočili ve spolupráci s Ortodogz Music session ve studiu DJe Ykve, kde se mixtape nahrával a posílají výsledné video bez jediného střihu. Čistá práce. Mixtape, který můžete sjíždět pod článkem, by měl být zároveň předznamením desky "Puzzle", na níž Hawky momentálně pracuje. Že by po dlouhé době nová naděje ze staré školy?
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná