Koho cení na Prosto labelu i v Chicagu, ale v ČR o něm neví?

Třinec je město hudebních talentů. Klus, Farná, Charlie Straight. Město oceli však nerodí jen folk – popové ikony, vyvrhlo ze svých špinavých útrob MCho, který má názor a díky své hudbě se dostal k lukrativním spolupracím i v zahraničí. Jeho jméno je Darce. Seznamte se!

Darce maká na svém druhém albu, které ponese název Four Seasons a vyjít by mělo v polovině roku. Mezi hosty se objeví aktuálně jeden z top mc´s z Polska VNM, reprezentující PROSTO label. Dále to je KwoteWon z Chicaga a z domácích hostů, můžeme slyšet například hradecký Kartel, nebo Khomatora z Havířova na beatech z ČR, Polska i Německa.

Nejnovější Darceho klip je k písni "Přísloví 31: 8-9", která byla vytvořena podle verše z Bible s totožným názvem. Darce popisuje 2 různé příběhy lidí, kteří nejsou průbojní, z toho první je od narození němý. Hájí práva chudých a ubohých. Paralela s dnešní dobou je nasnadě. O beat se postaral polský producent Ybeat a skretche v refrénu pak dodal frýdecký Dj Bjaly reprezentující Daddy's Ground. 

Text: Khomator

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná