Klipy s pornoherečkou a internetovým bitkařem

V době internetu je včerejší doslova to ze včerejška. Ale byla by škoda si kvůli tomu nechat uniknout klipy, které nejsou staré jen pár hodin.

Začnu s klipem, který je označen "jen" jako lyric video, ale o to je kreativnější. Hraje v něm pětadvacetiletá Abella Anderson, která už se svou předchozí profesí skončila. Asi už byla stará nebo co. V souvislosti s tímto klipem se mi vybaví Superman od Eminema a Birthday Girl od The Roots. Takže Donald není první v tomto ohledu, ale zase služeb této herečky využil znovu, protože si zahrála i v jeho krátkém filmu Clapping for the Wrong Reasons. Singl 3005, pokud se tedy vůbec zaměříte na zvukovou stránku, už brzy vyjde spolu s albem Because the Internet, datum vydání je 6. prosince. Stejně jako na minulých albech za produkcí stojí hlavně sám Donald a Ludwig Göransson, kterým vypomůžou třeba Christian Rich a Thundercat. Datum vydání je blízko, takže materiálu je na místě, obsaženém v názvu alba, víc než dost.

Druhý klip je od ¡MAYDAY! z jejich letního alba Believers. V něm se proti sobě postaví dva bojovníci, každý pod vedením jednoho ze dvou MCs. Dělat sparing partnera Kimbovi asi bylo zajímavou zkušeností. Nechybí ani šéf Strange, Tech N9ne, který sám nedávno vydal metalové EP Therapy a momentálně připravuje společné album celého labelu Strangeulation. To čekejte až příští rok, možná i se sólovkou Special Effects.

1. The Library (Intro)
2. I. The Crawl
3. II. worldstar
4. Dial Up
5. I. The worst guys (feat. Chance The Rapper)
6. II. shadows
7. III. telegraph (“Oakland” by Lloyd)
8. IV. sweatpants
9. V. 3005
10. Playing Around Before The Party Starts
11. I. The Party
12. II. no exit
13. Death By Numbers
14. I. Flight of The Navigator
15. II. zealots of stockholm (free information)
16. III. umm
17. I. pink toes (feat. Jhene Aiko)
18. II. earth: The oldest computer (The last night) [feat. Azealia Banks]
19. III. life: The biggest troll (andrew auernheimer)

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná