Klasiky, klasiky, klasiky...Jay-Z v New Yorku ukázal, proč patří k titánům žánru

Viděli už jste někdy Jay Hovu živě? Osobně jsem tu čest měl. Bylo to před lety v Bratislavě, spolu se mnou si to samé mohlo říci i pár tisíc lidí včetně Majka Spirata či Otise a když se tak koukám na záběry z jeho nedávného newyorského "b-sides" koncertu, milerád bych si onen zážitek zopakoval, protože mu od té doby v diskografii přibyly také další klasické skladby.

Během necelých dvou hodin došlo na fungující premierovky, neúprosné bomby od Just Blaze či mocnost "Takover" od Kanye Westa, jež musí Nase a Prodigyho budit ze spaní snad ještě letos. Vše za doprovodu kapely, což fajnšmekrům a skalním příznivcům Jiggy jisto jistě evokuje čtrnáct let starý živáč "Jay-Z: Unplugged", na kterém mu kryla záda The Legedanry Roots Crew.
 
Nebudeme-li počítat hudebníky, jeden z nejprodávanějších rapperů všech dob, jenž má více platin než konkurenti hitů, strávil většinu času na pódiu sám, ovšem energii dorazili přijmout i rozdat také blízcí jezdci z Roc-A-Fella Memphis Bleek, Freeway či Young Jeezy, jenž do davu vyslal zbraň hromadného ničené s názvem "Go Crazy". Víc psát nebudu, už i tak jste hádám dávno pochopili, že před vámi leží něco ze soudku "must-see".
 

Celý koncert ke stažení v mp3

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná