RUKAHORE_SHOP_BANNER

KF nechtěli od Wiche jen beat, ale i video. Kdo vše si v něm zahrál?

Ročně u nás vyjde jen několik málo desek, které uslyší kompletní scéna; jak ti, kteří se na ni těší a u postele si každé ráno odškrtávají čárky až do vydání, tak ti, jejichž vkus už je někde jinde, ale stejně budou chtít vědět, kam a jestli se autoři posunuli.

"Navždy" od Kontrafaktu, kteří letos slaví deset let od první ucelené sbírky "Tri špinavé mená", je přesně tím typem nahrávky. Ta dorazí šest let po "Bozku na rozlúčku" a je jasné, že kromě prvního singlu "Stokujeme vonku" bude obsahovat také pecku "Odviati Vetrom", na které se obrazově i instrumentálně podílel dlouholetý spolupracovník KF Dj Wich.
 
Rytmus, Ego a Anys ve videu představili svoje mámy, což platí i pro autora "Time Is Now" a "The Golden Touch". Mezi "cameos" pak figurují např. Laci Strike, Viktor Hazard, Romeo, Hajtkovič, Čistychov, Dj Yaksha nebo Daliboy a jejich rodinní příslušníci.
 
P.S.: V nepotvrzeném tracklistu, který unikl na internet na přelomu léta a podzimu, byla k vidění velmi různorodá sestava Dj Premier, Alchemist, Prodigy, Araabmuzik, Delik, Dara Rolins, Separ, Momo, Slipo, Miky Mora či Samey s Dalibem. Také vás zajímá, jak vše bude ve finále odpovídat realitě?
 

Stahuj MP3: Kontrafakt - Odviati vetrom (prod. Dj Wich).

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná