Když jeden Hugo není dost, najde si Hypno 808 druhého

Po ohlášení svého odchodu z labelu Bigg Boss byl první, kdo servíroval hovězí na talíř Mike Trafika. Následný remake Tupacova All Eyez On Me jasně potvrdila, že Hugo je zpět. Dnes se vrací ke svěmu 808 rytmu a stylu, který jede v posledních letech. A možná, že jeden Hugo prostě nestačí, tak si vzal k sobě parťáka z Ostrovů.

Po textově nevýrazných skladbách, kde Hugo vsázel více na atmosféru a flows, než sdělení, jsme se dočkali čestvé dávky lyriky a podání, na jaké jsme od něj byli zvyklý v dřívějších letech, teď se však vrátil se svou 808 crew, avšak text si pořád zachoval hlavu a patu a Hugo dokazuje, že i jeho Hypno styl pořád zraje. A s kým to jde spolu? S dalším Hugem.

Ne, nebyla to kachna, ani tahák k přečtení. Hugo Kafumbi, kterého známe již z dřívější spolupráce na skladbě Praha, je zpátky. Tentokrát si vzali za své místo činu karlínský Kostel Sv. Cyrila a Metoděje, kde se svou crew fellí. Klip je velice jednoduchý, jeho atmosféra však stačí k tomu, aby se dal pohodlně dokoukat. Beat z dílny Voodoobeats808 patří k tomu lepšímu, co Hugova Hypno éra zatím přinesla. Uvidíme, kam dále povedou Hugovy kroky dále. Jeho nečekaná aktivita však naznačuje, že by znovu mohl být při chuti a my bychom se dalšímu albu typu Rok Psa rozhodně nebránili.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná