Kdo všechno vydal nové klipy

Sestava je to velmi různorodá. Saigon, Snoop Dogg, dead prez a na závěr taky něco od něžného pohlaví v podání Nitty Scott.

Začneme se Snoopem. Ohlasy na směr, kterým se vydal, jsou různorodé, ale mně osobně se věci vydané pod jménem Snoop Lion líbí a to včetně novinky Lighters Up. Poslední alba už nepřinesla očekávanou kvalitu, takže tahle změna může jen prospět. Uvidíme, kdy album Reincarnated vyjde. Ke Snoopově konverzi se vyjádřili i lidé blízcí Bobu Marleymu, který by mimochodem včera slavil narozeniny. Bunny Wailer a Rastafari Millennium Council jsou ochotni se s ním z nějakého důvodu soudit. Naopak Rohan Marley Snoopa podpořil s tím, že jeho otec by přeměnu schvaloval. Teď už ale klip Lighters Up

Our Babies 2 je nejnovější klip ze Saigonova alba Greatest Story Never Told Chapter 2: Bread & Circuses. To sice nedosahuje kvalit prvního dílu, ale i tak se na něm dá najít několik super songů. Jako třeba tento politicky zaměřený. To dead prez se v No Way As The Way a celkově na albu Information Age zaměřili spíše na náboženství. No něco jako Majk Spirit... A Nitty Scott, MC? Ta to sype tak, jak jí ten roztomilej zobák narostl, takže bez servítek a necenzurovaně.


 

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná