Kdo si vyšlápl dissem na Smacka a čeká na jeho odpověď?

Není tomu ani pár týdnů, kdy jsme vám představili třiadvacetiletého rodáka z České republiky, který momentálně žije v Anglii. Chris Banner není českému publiku ještě příliš známý, ale rozhodl se svou kariéru odpálit ve velkém a do úst si vzít českého krále grimu. Proč si vlastně anglicky rapující floutek ukrojil tak velké sousto?

„Smacka jsem si vybral, protože se mi absolutně nelíbí, co dělá a říká si přitom grime artist. Jde o to, že žiju v UK odkud grime je a mám spoustu kamarádů, kteří ho dělají. Je to stejné, jako by Angličan dělal dechovky nebo moravanku, protože je to prostě styl, kterej se nedá napodobit,“ vysvětluje Banner svůj důvod, proč se rozhodl tuto skladbu nahrát.

„U nás vidí člověk v názvu tracku hosta z UK nebo USA a už si myslí, že je velkej. Většina těch lidí ale nemá v UK žádný fans a nic. Podle mě nemá Smack s grimem vůbec nic společného. Až bude dělat tracky s lidmi jako Skepta, Yungen nebo Chip, tak neřeknu nic. Nehodlám si na něm dělat kariéru, ale jestli odpoví, tím hůř pro něj. Já grime nedělám, ale mám za sebou velký grime freestylový jména, kterým se jeho věci nelíbí,“ vhazuje Banner ručník do ringu a čeká, jestli ho aktuální držitel Anděla zvedne. 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná