Kdo má nechutnější klip? Řezník nebo DeSade?

Ona ta otázka není tak úplně na místě, protože srovnávat výtvory v rámci zabijácké grupy Sodoma Gomora je asi něco takového, jako kdybych se ptal co je ostřejší, jestli nůž a nebo břitva. Oboje je prostě ostrý a oboje má pro oběť stejně fatální důsledky.

Řezník se vrací k desce Hudba u který se chcípá, při které už opravdu zemřelo obrovské množství lidí. Statistika mluví o třetí příčce v počtu zamordovaných lidí a tím se Řezník drží v těsném závěsu za Stalinem a rakovinou. Klípek “Noc plná překvapení“ (od tvůrců Martin Pohl/ Rashid Garipov) je jakýmsi zachycením běžného nočního života mladého úchyla, co dávno sešel z cesty. Nutno podotknout, že během natáčení nebyl podle tvůrců nikdo zraněn, jen srazili autem srnu a pešek byl namočen jen na špičce. Fuj.

Parťák ve zbrani DeSade se také vrací ke svojí sólové desce Bereš to vážně?, kterou vyvrhlo peklo minulý rok. Abych jen trochu připomněl, vydal ji pod svým alter egem SWD, což je jeho odvrácená strana, která se blíží nejvíce k hip hopu. Video k temné a extrémně depresivní skladbě “Soumrak“, ve které mi hlavní protagonista zjevem hodně připomíná Tech N9ne, natočil Martin Liška a v refrénu zapěje Karolína Drössler, což je přesně ta dívka, která se bičuje při nekompromisním živém vystoupení SG.

ZNK jede, sleduj stránky, kde můžeš koupit třeba i triko s Breivikem. Fuj. 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná