Kdo je pán slovenského animovaného filmu, ptají se Rytmus a DJ Wich

První slovenský celovečerní animák si odbude svoji premiéru ve slovenských kinech 18. června. A scénář? Ani low-budget školní komedie pro děti předškolního věku ani reinkarnace "Cesty do pravěku" ale Rytmus a LokalTV. Tvůrci slovensko-českého projektu zabývajícího se tvorbou animovaných reklam, filmů a dalšího materiálu sestříhali malou selekci toho, co vás v kinech čeká.

 
Na adresu českých diváků zatím dlužno dodat, že premiéra "Filmisu" se vztahuje pouze na slovenská kina, přičemž na české premiéře se dle vyjádření na sociálních sítích pracuje. Byť jsou očekávání věelijaká, nebuďme pokrytečtí - když se ve filmu zjeví kreslený Rytmus s ušima Mickey Mouse a na plakátu se leskne seriózním fontem psané "Cigáni idú do kina!", je o pozornost postaráno. 
 
Protože "vážné" uvedení prvního slovenského animovaného filmu na plátna je dost nevšední záležitost, sešel se s Rytmusem u dvouminutovky "Do je Pan?!" i DJ Wich, který přispěchal s newschoolovým bangerem, věrným jeho postupům. Nevím, jestli je celá ta komiksová flow něčím, kvůli čemu bych se pídil po soundtracku, i na naše poměry se však jedná o dostatečnou kuriozitu, abych vás ke shlédnutí snímku nemusel přesvědčovat. Brilantní scratch na konci videa zpracoval DJ MikroMan.
 
 
 
Zdroj & zdroj obrázku: facebook.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná