RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kato, La4 a Radimo upozorňují, že je exbubeník Prago Union Livě Bandu stále aktivní

Exbubeník Champion Soundu Gypsyfromthefuture se po nahrávce "Woodshedding" vrací do hry novým videosinglem "Dámy prominou", se kterým mu hudebně vypomohly tři známé tváře, a sice Kato, La4 a multiinstrumentalista Radimo, jenž vzal tentokráte do ruky flétnu.

Zatímco prvně jmenovaný mozek Prago Union nahrál svůj part u sebe ve Strojovně, člen Indy a Wich kvůli své sloce zavítal do Wichlabu.
 
Jde o první ochutnávku z připravovaného alba, které zatím disponuje pracovním názvem "Clap, clap" a El Boogie Man slibuje výrazně delší stopáž, než tomu bylo u premiéry...
 
"Deska je na mixu a počítá se minimálně s 20 tracky. Nejsem schopen nějakého plánování a tvůrčí proces nechávám do poslední chvíle otevřený. Album vznikalo zcela spontánně a nedržíce se žádného konceptu. Po určité době jsem měl dost materiálu a chuť ho vydat," představil připravovný počin GFTF, jenž se zatím žádnému labelu neupsal a zvažuje možnosti.
 
Datum po nás ještě nechtějte, ale vězte, že zdaleka nejde o poslední audio návnady. "Před deskou mám v plánu minimálně ještě jeden video singl. Bude to s multitalentovanym čávem z Olomouce Lukášem Marečkem, který mimo jiné spolupracuje s Dtonatem. Uvidíme jak to půjde, rozpracovaná už je i třetí hudba, na které zazpívá moje milovaná žena Asheema z Rising Spirits," pokračoval beatmaker, jemuž míchá věci jeho kolega ze studia H31 YSTR. "Má cit pro odchylky v muzice, pro tu špínu, kterou se nesnaží čistit, ale snaží se ji pochopit a pracovat s ní. Je prostě třída, má ucho a skills," uzavřel Gypsyfromthefuture. Tak snad bude mít pravdu...

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná