Kandidát na video roku? Childish Gambino ví, že průměru je všude kolem víc než dost

Právě teď žijeme v době, kdy vychází jeden dobrý klip na devětadevadesát průměrných a podprůměrných videí, které už není třeba vidět podruhé, čímž se vytrácí jejich smysl.

Proto si je třeba vážit výjimek a oceňovat interprety, kteří si na svých vizuálech dávají záležet a nenatáčí každé uprdnutí s milionkrát viděnými rapovými klišé.
 
Do společnosti, ve které se nalézají The Roots, Kendrick Lamar či Joyner Lucas, můžeme bez obav zařadit i kalifornského Childish Gambina, jenž video prezentace nepodceňuje z jasných důvodů...
 
Není totiž pouze rapperem, ale i komikem, scénaristou a hercem, kterého bylo možno vidět v "Marťanovi" či "Spidermanovi" a co nevidět ho spatříme také v "Solo: Star Wars Story".
 
Kontroverzní singl "This Is America", jehož propojení hudby a pohyblivých obrázků by mělo vejít do učebnic, šel na YouTube po pár hodinách do milionů zhlédnutí a bude zajímavé sledovat, kde až se zastaví. 
 
Bbarak.cz říká "nutno vidět". S videoklipy, jejichž kontrola je povinností, se totiž v našem žánru (bohužel) setkáváme velmi zřídka. 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná