Kanadský tvrďák odkrývá svou citlivější stránku

Od graffiti k rapu nikdy nebylo daleko. Obojí patří k základním elementům hip hopu. Kanadský floutek jménem Snak si prošel obojím a to pěkně od podlahy. V dnešní novince však přináší pohled až za tuto známou hranici jeho kariérního života. Nechává celý svět nahlédnout do toho nejcennějšího období, které nás tolik formuje - svého dětství.

Když jsem slyšel Memories poprvé, hned se mi vybavila jiná Snakova skladba - 8 hours a day. Konkrétně její druhá část, kde se v klipu dívá na své první rapové video. V ten momen jsem si říkal, že tímhle stylem by mohl udělat další klip i k Memories. Neuběhli ani dva měsíce a video je na světě. Trefil jsem se?


Snak odkrývá hlubší, citlivější část svého já, než-li jsme u něj zvyklý. Koláž domácích videí z jeho rodinného archivu se míchá s aktuálnímí záběry z dílny Stueyho Kubricka. V kombinaci s úpřimným textem, který Snak podává velice procítěně, hne emocemi i tvrdšímu člověku. Není to často, co raper nechá věřejnost nahlídnout pod svou kariérní skořápku. O to více bychom si takových počinů měli vážit. 

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná