RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kanadský rozparovač servíruje čerstvou flákotu

Snak the Ripper je ve zdejších končinách oblíbeným hostem. Po několika návštěvách zvládnul narvat pražské Rock Café k prasknutí. Kolem nového alba však bylo podezřele ticho. Po dissech s Madchildem se Snak dostal do povědomí více fanoušků a bylo by tedy logickým tahem ve stejném roce vydat album. Snak se však logiky ani konvencií nedrží a nikdy nedržel. To výborně vystihuje i svým novým videem From the dirt.

Téměř každý raper rád reprezentuje město, ze kterého pochází. Toto téma se stalo ústředním námětem pro několik notoricky známých skladeb. Snak však opět nehodlá lpět na konvencích a v refrénu si prozpěvuje, že žádné město nereprezentuje, protože vzešel ze špíny. Skladbu nabitou vtipnými punchlines sází v takovém tempu, že nestihnete dýchat jen u poslechu. Beat s tvrdostí diamantu pochází z dílny Lazy Rida a jen dodává na autenticitě a pocitu špinavosti, který se Snak snaží navodit. Lze pouze hypoteticky říct, že téma skladby může být reakcií na poslední desku mainstreamového kanadského rapera Drake-a, který si na obalu hoví na vrcholu Torontské věže.

Na videu se produkce vyřádila. Střih i úhly kamery vás nutí k pozornosti po celé čtyři minuty. Monstertrucky, rozbité baráky, hromada bahna nebo vsuvka s lokálními homelesáky do sebe skvěle zapadají. Stuey Kubrick je dvorním videoproducentem a režisérem stáje Stompdown Killaz a svou práci si pokaždé odvádí poctivě.
Srdce všech fanoušků tvrdého, nekompromisního rapu se slušnou dávkou humoru zaplesají, protože do vydání nového alba From the dirt zbývají necelé tři týdny. Album se totiž do distribuce dostane již 17. června.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná