RUKAHORE_SHOP_BANNER

Kam jedou v novém klipu De La Soul? Jak to sluší Estelle? A zahrál si i Pete Rock?

Pokud by mi někdo chtěl tvrdit, že jsou De La Soul mrtvá kapela a pouzí dinosauři žijící jen ze zašlé slávy, domluvte nám prosím někdo ring a já půjdu trénovat, abych za jejich jméno mohl mezi provazy bojovat až do trhání občanek.

Jestliže by byl jejich dlouhohrající návrat "and the Anonymous Nobody..." tak marný a nezajímavý, copak by byl nominovaný na Grammy? Copak by se ho v prvním týdnu prodalo 21 tisíc fyzických kopií? Copak by byl jen za prvních sedm dní streamován dvoumilionkrát?
 
No nic. Na nahrávce, kterou svou účastí a hlavně projevem a hlasem podpořili například Jill Scott, Snoop Dogg, Roc Marciano či Usher, se zjevil také letošní účastník Hip Hop Kempu a "Chocolate Boy Wonder" v jedné osobě Peter Rock, jenž produkčně zaštítil jeden ze singlů s názvem "Memory of...(Us)", do něhož zavítala naše oblíbená Britka Estelle.
 
A protože se jedná o jeden z nejvýraznějších momentů celého alba, na místě je také video, které díky všudypřítomné civilnosti a přirozenosti řadíme do kategorie těch příjemných. Tři veteráni, kteří ještě pamatují label Tommy Boy a jimž pozvolna táhne na padesát, si od nás všech zaslouží na YouTube více Views.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná