Jurassic 5 hlásí návrat

Konec J5, spolu s tím A Tribe Called Quest, je pro mě osobně nejsmutnějším hip-hopovým rozchodem. A přestože se obě grupy nedávno zase daly dohromady, tak jen ta ze západního pobřeží nabídne víc než jen vzpomínkové turné.

Podle slov Akila totiž rozchod nezavinily osobní problémy, jako v případě Q-Tipa a Phife Dawga, jak bylo možné vidět ve filmu Beats, Rhymes & Life. Na vině byl spíše management, špatná komunikace a nesprávná rozhodnutí. To nejvíce nesprávné, tedy rozpad, je už zapomenuto a po koncertech všude po světě přišla řada na album. To bylo ohlášeno koncem minulého roku a jako datum vydání k němu byl přiřazen 5. červenec. Těžko říct, jestli tohle datum stále platí, ale pokud vyjde v červenci, tak tomu bude osm let od poslední desky Feedback. Na té už se nepodílel Cut Chemist, ale teď je Jurassic 5 zase sextet.

A právě z doby vzniku alba Feedback pochází "novinka" The Way We Do It. Jako producent je pod ní podepsaný zesnulý Heavy D, který jako sample použil nahrávku od The White Stripes. V záloze mají ještě tři další věci, které tehdy nahráli a nemají v plánu si je nechávat jen pro sebe. A to je dobře, protože Jurassic 5 málokdy zklamali.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná