RUKAHORE_SHOP_BANNER

Je libo slovenský boombap? Zkoukni a případně stahuj

Sapere aude je slavná hláška od římského básníka Horatia, který pobízel lidi, aby se nebáli používat vlastní rozum. Tuhle latinskou hlášku si pro svůj název vypůjčila také slovenská kapela z města Holíč, která si známý citát bere rozhodně k srdci.

Jejich tvorba byla donedávna pro mě jen Tabula rasa, i přesto, že už v roce 2010 vydali demo, na kterém produkoval mimo jiné Lkama skladbu “Postupem Času“. Dnes jsou zpátky s dalším 10i trackovým E.P., na kterém se objeví jako host i  Jaro Závodský (Senica), Majself (Stupava), DJ Ykve Ortodogz (Poprad).

Přestože E.P. trpí ještě některými demo neduhy jako zprofanovaná témata a nebo že se potýkají s problémem vystoupení z průměru, i když není špatný, myslím, že jdou správným směrem a v budoucnosti by se teoreticky mohli vyprofilovat do jedinečné kapely.

Mrkni na první video, přečti bio a když budeš chtít, tak stahuj.

Sme skupina s názvom Sapere Aude, fungujeme cca od júna 2010, ale každý z nás osobne sa venuje rapu roky. 3 členovia – Zona, Hari, Marlon Grande. Pochádzame zo Záhoria, konkrétne z mesta Holíč. Po prvém deme, keré sme dali ven v decembri 2010 sme koncertovali po Záhorí a súčasne sme sa pustili do projektu se živú kapelú, s kerú sme též koncertovali. Práce bylo dosť, ale mysleli sme dopredu na náš další počin. Rozhodli sme sa spravit 10 trackové EP.“ 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná