RUKAHORE_SHOP_BANNER

Je fajn, že "česká Nicki Minaj" opět provokuje?

Dj Arnoštek z Vorlova kultovního filmu "Kouř" zpívával "Je to fajn, fajn, fajn, je to fajn fajnový, vozím s sebou hity tutový". Jak pojala význam slova "Fajn" první dáma Blakkwood Records Sharlota, jež předkládá pilotní singl svého připravovaného EP, nad kterým chce zvednout veřejná stavidla na podzim či v zimě?

"Uvidíme, když to nevyjde, tak třeba později. Všechny dosavadní věci jsem si připravovala třeba rok, než jsem je dala dohromady. Pracuji stylem, že se věnuji jednomu tracku a až ho udělám celý, tak se vrhnu na další," prozradila před několika týdny v rozhovoru pro bbarak.cz interpetka, jež by ráda stopáž ukočírovala na sedmi tracích, s tím, že spolupráce hodlá směrovat mimo svůj label.
 
Pod produkcí věci, jejíž provokativní záběry u méně tolerantního publika povolí opět uzdu emocí, je podepsána dvojice Fosco Alma & DOM. Když pominu skutečnost, že současně znějící beat žádnou velkou osobitost nenabízí, jak se vám u rozjeté "české Nicki Minaj", která po Votvíráku nebude chybět ani na Hip Hop Kempu, pozdává projev?
 

Sharlota: Chci to dělat do té fáze, že 50 procent tě ultra nenávidí a 50 procent tě ultra miluje

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná