James Cole zprostředkoval Karlu Heřmánkovi první kontakt s rapovým světem

V době, kdy si interpreti při premiérách singlů či klipů zakládají na velkých očekáváních a s velkou pompou je fanouškům odhalují ve statisticky nejsledovanějších dnech a takzvaném "prime-time", je sympatické, že na to James Cole "se*e" jako holub v logu jeho dlouholetého sparingpartnera Hackera a nové video vypouští v noci ze soboty na neděli, což je čas, kdy zřejmě mnoho lidí u YouTube nesedí.

Don Koulion se v něm naposledy vrátil ke své desce "Moby Dick" a za pomoci benefičního serveru hithit.com se na "pohyblivé obrázky" pokusil vybrat 50 tisíc korun. Protože se mu to povedlo a někteří sympatizanti si od něj zakoupili i diagnostiku jejich hudební kariéry a s tím spojených poradentských závěrů od samotného člena Supercrooo, výsledek leží před vámi o pár centimetrů níže.
 
Už vizuál "Baby" ukázal, že Dona Kouliona asi neuvidíme plavat v tradičních rapových klišé, do kterých spadá například tělocvik před zdí s graffiti nebo festival přísných pohledů u aut se psi, což v mnohém přípomíná jeho slovenského kolegu Vece. Nejinak tomu je v případě skvělé věci "Lobotom Music" s "kolovrátkovým, hloupým, repetetivním, debilním a nesoudným" beatem od vanKroes.
 
Kromě těch, co na projekt finančně přispěli, si v něm zahráli také Risto nebo Doemixxx. V závěrečné fázi i sám autor demonstroval, že by se nemusel ztratit ani v případném dalším pokračování filmové série "Step Up", kterou můžete znát v české distribuci pod názvem "Let´s Dance". A pokud se ptáte, jak dostat ke spolupráci "Fešáka Huberta" a Lucifera z "Čerty nejsou v žerty" Karla Heřmánka, odpověď je třeba hledat u režiséra stejného jména.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná