RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jakým způsobem Synové Boží setřeli Novou Krew?

Obří exhibiční souboj Secret Walls, který se konal v Tiskárně na Vzduchu, předvedl dvě generace ilustrátorů ve vydařené formě. Pivo teklo potokem a pod taktovkou Dj Hlavolama a Wosy se kalilo i v dešti. Obě družstva měli hustě nabito a s fixou v ruce se před očima 300 diváků pomalu odkrývala do detailů promyšlená malba.

Velkým Exhibičním kláním mezi starou gradou a novou generací se uzavřela první část ilustrátorské bitvy Secret Walls X Czech. Synové Boží který se účastníli ilustrátorského klání před rokem nastoupili v maskách proti Nové Krew. Novou Krew tvoří semifinalisti Secret Walls 2013 Plumm, Distingo a Slizard. Na tajné zdi 7x 2.5 metru se v 90 minutách vykresloval Souboj Titánů a Dědků proti dětem. 
 
Do poroty byli přizváni Animo, streetový umělec ze Slovenska a Nikita z Radia Spin. Souboj vyhráli Synové Boží i když hlas publika získala Nová Krew. Večírek to byl nadupanej, užili si ho jak hosté tak oba teami. Koukněte sami, co se dá za hodku a půl stihnout s fixou v ruce. Jestli se Vám to líbí, už co nevidět je tu první semifinále v unikátním prostoru NEONE, kde uvidíte co dokážou Plumm a Slizard na tajných zdech...

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná