Jaké vizuální novinky posledních dní posílá zámoří?

I hip hop má svoji okurkovou sezónu, pokud jde o vydávání nových singlů a projektů. Konec konců, léto a prázdniny jsou přece jen lepší příležitostí k tomu za muzikou vycestovat než se brodit novinkami v obchodech či na internetu. Letní radovánky však minulý týden vzaly za své a posluchači mohou opět očekávat příval novinek. Co tedy přinesl první týden v měsíci září za mořem?

CJ Fly feat. Joe Badass - Sup Preme

První novinkou je videoklip "Sup Preme" CJe Flye, jehož realizace se ujala komunita kolem multikulturního projektu TV Complex, který razí heslo: "We make culture pop". Pokud je vám jméno CJ Fly neznámé, napoví vám možná účast Joeho Badasse, který v technicky pěkně zpracovaném klipu přispěl několika řádky.

The Replacement Killers (Rasco & Tristate) - Never change

Další obrazovou záležitost posílá jeden z účastníků nadcházející veselice, kterou chystá Dj Wich 30. října ve velkém sálu pražské Lucerny, Rasco. Majitel charismatického hlasu se spojil se svým tvůrčím kolegou Tristatem a společně vytvořili duo The Replacement Killers. Tito dva zabijáci ze západního pobřeží pro vás mají připravený čerstvý videoklip "Never change".

G-Unit - Watch Me

Od nezávislých umělců zavítejme nyní do mainstreamu, kde asi nejvýrazněji momentálně vyčnívá nový videoklip z dílny G-Unit s názvem "Watch Me". Ano, Fiftyho banda se opět semkla dohromady a vrací se se vším, co si pod kultovním názvem G-Unit dokážete představit. Vlastně něco navíc by se tu přece jen našlo - nové EP s názvem "The Beauty of Independence", které se momentálně chystá.

Mac Miller - Diablo

Závěr našeho avíza bude patřit Mac Millerovi a jeho novému videoklipu "Diablo", jejíž produkci si vzal na starosti Larry Fisherman. Skladba pochází z Macova mixtapu "Faces", který je již nějakou dobu k sehnání. 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná