Jak zní a vypadá první sklízené ovoce od Snoopa s Pharrellem?

Pokud byste si měli vybrat vysněného producenta ke Snoop Doggovi, hádám, že devět z deseti z vás by zvolilo Dr. Dreho a udělalo by dobře. Calvinovi z kalifornského Long Beach to však vždycky šlo také s The Neptunes a společné věci s Pharrellem Williamsem typu "Beautiful", "Drop it Like It´s Hot", "From tha Chuuuch to da Palace", "That Girl" či "Let´s Get Blown" jsou toho jasným důkazem.

Jejich chemie se letos v květnu protne na novém projektu "Bush", který od první do poslední noty hudebně zaštítí právě Skateboard P, jenž si před pár měsíci odbyl v Praze svou českou koncertní premiéru. Prvním singlem ze Snoopova třináctého sólového alba je song "Peaches N Cream", jenž byl obdařen futuristickým vizuálem a do kterého si oba úspěšní multiplatinoví pánové přizvali také Charlieho Wilsona. 
 
Bbarak.cz zastává názor, že by výsledek podobně jako nosič "7 Days of Funk", který spáchal Snoopzilla společně s Dam-Funkem pod rouškou Stones Throw Records, nemusel dopadnout nezajímavě. Dj Maztah a spol. už onen první flák na klubové půdě beztak otestovali, ne?

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná