RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jak vypadala první zkouška Dje Wiche se Champion Soundem?

To, že je zlatým hřebem hiphopové stage festivalu Votvírák DJ Wich aka the man with the golden touch, předpokládám víte. Možná víte i to, že půjde o „tribute“ show a průřez 15-ti lety, co DJ Wich dělá beaty… Mimochodem dost možná vůbec ty nejlepší na česko-slovenské scéně. Víte, že si na to pozval kapelu Champion Sound, aby celou show zahrála s ním. Víte, že se na mikrofonu vystřídá 8 MCs (Rytmus, Majk Spirit, Vladimir 518, Orion, Indy, La4, Paulie Garand a Boy Wonder) a jeden zpěvák (Martin Svátek). A víte možná i to, že se tenhle zásadní moment CZ SK hiphopu odehraje na festivalu Votvírák, na letišti Boží dar v Milovicích už v pátek 13.června.

Víte tedy vlastně skoro všechno. Krom toho nejdůležitějšího. Jak to celý bude vypadat? Jak to bude znít? Neudělá z toho kapela nějakej country bigboš? Budou pecky, co zlidověli, vůbec poznat? A jakou roli tam vůbec bude mít Wich? Nebude tam stát jak píchlý kolo? Asi právě proto šéfkuchař DJ Wich prvně zve až do kuchyně a posílá do světa první video ze zkoušky s kapelou Champion Sound. Je to jen malá instrumentální ukázka 3 skladeb, ale minimálně 2 věci jsou z ní naprosto jasný: 1. Nemáte se čeho bát. 2. Máte se na co těšit.

                Finále DJ Wich X Champion Sound + Rytmus, Majk Spirit, Orion, Vladimir 518, Indy, La4, Paulie Garand, Boy Wonder a Martin Svátek už příští pátek 13.6. v Milovicích na hiphopové stagi festivalu Votvírák.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná