Jak to vlastně mají UL Farma a Není Problém?

Underground žije v naší malé republice stále, jen je už od slova underground vcelku jasné, že o něm není tolik slyšet. Přesto však stojí za zmínění a následně i za vaši pozornost. Kronikáři našich rybníků jistě pamatují na časy Severské dvojky, která patří již nostalgicky do éry, kterou dnešní mládež už příliš neregistruje. Wuty a jeho banda není na scéně prvním rokem, a zásobuje nás už přes deset let materiály, na které by se nemuselo prášit ani v další dekádě.

Wutyho rapová farma alias UL farma loni vynesla na trh album Gilotina, které nabízelo i track nesoucí název „Máme to jinak“, který se v těchto dnech dočkal i video podoby. Celé album můžete poslechnout na bandcampu této formace. Letos zároveň Wuty vyhodil mezi své fanoušky balík nevydaného materiálu a dle jeho slov již započali i práce na nové desce, která by měla vyjít v průběhu příštího roku s produkcí od Lkamy, Mugise, Romana Ponertiho, Mukiho a dalších.

Když se vrátíme zpět ke klipu, o který se postaral Adam Pavelka, zaznamenáme v obraze účast spolku Není Problém, kde se Mugis postaral o beat, Majself přiložil sloku a Plexo podpořil alespoň přítomností ve vizuálu. Celý klip se točil tradičně v domovině Ústí nad Labem a asi se ptáte proč s ročním zpožděním. Kluci využili situace, kdy se společně sešli v rámci vystoupení na festivalu Barevná planeta. Dle autorů natáčení trvalo zhruba hodinu, když se vraceli z lihového dýchánku. Fanoušci zcela jistě registrují, že tato spolupráce není jejich první, a věříme, že není ani tou poslední.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná