RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jak slavil Wu-Tang na Coachelle dvacetileté výročí klasiky?

Přiznávám, že jsem Wu-Tang Clan ode dne 0 nejel a nejklasičtější singl singlů "Protect Ya Neck" mě poprvé rozčtvrtil až pár let po vydání. I tak jsem ale pořád žil v době, ve které kdybyste nevyjmenovali všech devět členů skupiny i s jejich všemi pseudonymy v jakoukoliv denní či noční dobu, byli byste navěky odsouzeni k životu na okraji společnosti a okolí by vás bralo vážně asi jako jednoho nejmenovaného "multitalentovaného čáva" z Hroznové Lhoty.
 
Právě dotyčnou syrovou bombou zřejmě největší hiphopová kapela všech dob otevírala 15. dubna letošního roku své vystoupení na slavném festivalu Coachella a rozhodně to nebyla poslední věc, která z dvacet let slavící nahrávky "Enter The Wu-Tang" zazněla. Záznam celého koncertu ostatně řekne více než sebepodařenější omáčka a my už tak jen dodáme, že kromě  Bobbyho Digitala a spol. na západním pobřeží zahráli například 2 Chainz, Action Bronson, Aesop Rock, Dam-Funk, El-P či Pusha T.

A pokud by někomu nestačilo 80 minut ve společnosti celého clanu, může se ještě dosytit kombinací Ghostface Killah a Apollo Brown!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná