Jak si Paulie Garand vydělal 100 korun a kdo se stal jeho vzorem?

"Mámin hodnej syn" Paulie Garand patří k nejoblíbenějším a nejrozjetějším rapperům soudobé tuzemské branže, jenž po společném albu "Molo" s Kenny Roughem vyprodává klub za klubem.

Nejde přitom o žádnou popcornovou rychlokvašku, jež by vyletěla nahoru přes noc. Do světel reflektorů, která na něj nyní míří, se dostal přirozenou cestou a krok po kroku, o čemž svědčí například fakt, že první demo "Mozoly" mu vyšlo již před více než osmi lety.
 
Pokud by nešlo o známou firmu, těžko by si ho po Dji wichovi či Vladimirovi 518 pozval do svého seriálu "Revolution of Magic" iluzionista Radek Bakalář, jenž potřebuje, aby jeho videa viděla co nejvíce lidí a s tím jdou ruku v ruce právě tváře nejvyšší svítivosti.
 
To, že v poslední době učí kouzlit domácí hiphopovou scénu, není náhoda. Dle jeho vyjádření k ní má blízko: "Tenhle pán je stejně starej jako já a osobně ho řadím mezi nejkvalitnější rapery české scény, jelikož jeho slovní obraty jsou opravdu v dnešní době vzácné. Jungmann a Dobrovský by měli radost! Jelikož jsme tu ale od kouzel, tak příjemnou podívanou," vzkázal "jihočeský Copperfield Kožíšek ."

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná