Jak se kouzlí v přítomnosti nejlepšího beatmakera v zemi?

Od roku 2004 nasbíral celkem 23 prvních míst na mezinárodních soutěžích v moderní magii. Několikrát získal titul mistra České republiky, jak mezi juniory, tak i dospělými. Zúčastnil se Česko-slovenské verze soutěže GOT TALENT, kde se probojoval až do finále. Navštěvuje semináře největších magicko-kouzelnických kapacit z celého světa. Po nesčetných úspěších usoudil, že magie a kouzla nejsou jen jeho koníčkem, ale i životním posláním. Za dosud nejvýznamnější cenu považuje „Posun magie do třetího tisíciletí“, kterou byl oceněn za vše, co pro magii v ČR udělal. No, není toho zrovna málo. Kdo za tím vším stojí?

Řeč je o Radkovi Bakalářovi, který spolu se svým týmem odstartoval před třemi měsíci projekt „Revolution Of Magic“, což je pro tuzemské kouzelnické prostředí celkem ojedinělá záležitost. Do každého dílu je přizvána nějaká známá osobnost. Zatím posledním "obětním beránkem" se stal Dj Wich. Jakým kouskům přihlížel a čeho byl před ním svědkem například Ben Cristovao, se můžete podívat právě nyní.

Pozn. red.: Kdyby někdo tušil, jak to Radek dělá a chtěl by se o to s námi podělit, velmi to oceníme. V takových případech nás neváhejte kontaktovat na redakčním mailu. Děkujeme. 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná