Jak moc příjemně překvapil svým novým singlem Ego?

V nám známém vesmíru nechápu nějakých 275 tisíc věcí. Nezastírám, že nově je mezi nimi také poslední Egův singl "Žijeme len raz", jenž mu hudebně zařídil Kaidžasův oblíbený nitranský producent Buro a který začíná tam, kde skončila Tinina skladba "Sexxxy", v níž hostoval.

To, jestli by něco podobného jedno ze tří špinavých piešťanských jmen ještě před pár lety neodsoudilo rychlostí tasmánského čerta z "Looney Tunes", nyní nechme stranou. Mladší rapový článek KF není mimo, drží se odlehčeného tématu a má stejně jako kdysi v případě "Život je krátký" pravdu, proč ale nechává vědomě po patnácti a více letech opakovat všechny ty kapely z éry Fun Factory, Pharao, Brooklyn Bounce, La Bouche nebo E-Rotic?
 
Tím spíš, když se jeden doslechne, že se pozvolna schyluje k návratu Kontrafaktu, který se podle našich zdrojů pokouší ulovit beaty i od Dje Premiera nebo The Alchemista. Docela rád bych se podíval do tváří těch, kteří po Rytmusově přestupu do jiných končin vykřikovali "Zlatý Ego" - to nadšení z nich musí přímo prýštit.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná