RUKAHORE_SHOP_BANNER

Jak Ego oživil téma, které načal s Momem?

Svého času byl Ego tváří, na jejíž solový výkřik čekalo suverénně nejvíc lidí. Protože už se ale z onoho příběhu stal skoro "piešťanský Detox", možná, že už to ani nemusí platit.
 
Zatímco o disciplíně Rytma by se dalo učit ve školách, může se zdát, že jeho kolega v rapové zbrani až takovou ctižádostí nedisponuje. To vše i přesto, že s výpomocemi pro kolegy problém nemá a soudě dle skladeb typu "Žijeme len raz" či "Skús ma chápať" dokáže překvapit a nepochybujeme, že jde o jednoho z nejméně předvídatelných rapperů hry, což mu počítáme k dobru.
 
Pokud je vám Infinitem produkovaná "Pýcha" povědomá, je to správné. Něco podobného, byť v jiné verzi, už je možno slyšet na Momově albu "Za očami", na něhož šlo jednu třetinu Kontrafaktu zastihnout v hostující úloze.
 
Protože už správnou dobu po vlastním mixtapu prokoučoval, na otázku, kdy se konečně na zmiňované vlastní nohy postaví, zatím odpověď nemáme (zkusíme zjistit na Kempu). Jisté je, že mu nechybí osobitost. O sympatiích, že nesází na konvenční jistotu a že se nevydává po cestě, kterou by mu prorazil ostřílenější propagátor "Cigánského snu", nemluvě.

Související:

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná