Jak blízko k sobě mají O.S.T.R. a snowboardista Michal Ligocki?

Sport ve spojení s hudbou si vždy rozumí. Ať už je to váš přehrávač, který si vezmete, než jdete běhat nebo kolaborace sportovců s (často jimi preferovanými) kapelami. Nejčastěji pak vznikají zajímavá videa, která slouží vesměs hlavně jako reprezent všech zúčastněných. Kam se rozhodl vzít své fanoušky O.S.T.R.? Na sníh.

Autor, jenž se v Polsku těší pověsti největšího hiphopového umělce desetiletí, chystá po výborném albu "Kartagina" s kanadským producentem Marco Polem další počin z názvem "Podróż zwana życiem". Z něj nyní posílá třetí singl s názvem "Ja, Ty, My, Wy, Oni", kde jako host zazní Sacha Vee a na produkci trio Killing Skills. Pokladu možná chybí charisma Marcových beatů, samotný O.S.T.R. však už mnohokrát dokázal, že si poradí i bez nich.
 
Pokud by vás zajímalo, kdo se ve videoklipu předvádí na snowboardovém prkně, jedná se o Michała "Breloka" Ligockiho, který je reprezentantem polské vlajky na zimních olympijských hrách. Svoji domovinu zastupoval například během her ve Vancouveru nebo v Soči. Ještě dodáváme, že nové album "O.S.T.R - Podróż zwana życiem" vychází 23. února, přičemž do tracklistu můžete nahlédnout pod článkem.
 
 
Mimochodem, jaké kvality přisuzujete staršímu singlu "Podróż zwana życiem" ve stejné produkci?
 
 
Tracklist:
1. Prolog
2. Nowy dzień
3. Hybryd
4. Wampiry budzą się po 12.00
5. Pistolet do skroni
6. Podróż zwana życiem feat. Sacha Vee
7. Kraina karłów feat. Cadillac Dale
8. Rise Of The Sun feat. Cadillac Dale
9. Post Scriptum
10. Grawitacja
11. Nie do rozwiązania
12. Ja Ty My Wy Oni feat. Sacha Vee
13. Keep Stabbing
14. Gdybym tylko chciał
15. Fizyka umysłu
16. Kilka zdań o…
17. Lubię być sam
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná