Jak asi může znít na mikrofonu mrzák, který se ještě spojí s šíleným komikem?

Máte jedinou možnost, pokud nosíte natolik nelichotivé jméno jako John Kryple, děláte do muziky a nechcete být vyznavačům černého humoru pro smích. Tohle všechno přebít kvalitou. To se ale střelci z kanadské Doom Squad nepochybně daří. Nejenže dokáže pálit slova jako Kaťuša rakety, podepsaný je ale i pod většinou produkcí jeho party.

Doom Squad jsme nedávno zmiňovali v souvislosti s jedním z jejich měsíčně vydávaných cypherů, na kterém se jako host objevil úleťák Lil Windex. S tímto nováčkem ale Squad pojí více než jedna skladba. Tou nejnovější je featuring na skladbě Sauce. Kryple a Windex se skvěle doplňují a věc s jednoduchým klipem funguje skvěle.

Podobně tomu bylo i na skladbě It Don´t Matter, kde oba hostovali Mugg Shotovi. Pokud budete sjíždět zmiňované cyphery, můžete narazit na únorový z minulého roku, kde je hostem DTG. To je komik napojený na Stompdown Killaz, který si tehdy odskočil za majk. A také je to představitel parodujícího Lil Windexe, což je jeho nejnovější comedy projekt.

Windex v současnosti čistí kanadskou scénu jako maminky okna před Velikonocemi. Sbírá jednu spolupráci se Stompdown rappery za druhou. Po Caspianovi a Merkulesovi je to v nejnovější věci Problems jeho kolega Prada West.

AG

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná