RUKAHORE_SHOP_BANNER

Já som Hip Hop - Dj Spinhandz aneb první nerapový díl

Blíží se v pořadí už šestá epizoda seriálu "Já som Hip Hop", která zatím zachycovala pouze rapovou scénu. Poprvé se nám ale představí jméno, které s rapem úzce souvisí, i když se sám rapu nevěnuje. Není jím nikdo jiný, než dvorní Dj Strapa, Dj Spinhandz aka Spino.

 
Vzpomínám si na akci v Roxetu kousek od Chocně. Jeli jsme  si užít pořádnej Hip Hop nářez, objevily se tam jména jako Jay Diesel, Tafrob, MAAT a pro nás především tým Strapo a Spino. Po koncertě jsme byli prohodit pár slov. Že je Strapatej pohodovej  člověk i mimo pódium, to jsem už věděl z jiných akcí, ale po sympatickým Jay Dieslovi se objevil právě Dj Spinhandz, podával mi s úsměvem ruku a  říká: "Čau, já jsem Lukáš.". Přesně tenhle přístup bych tak rád viděl kolem sebe častěji. Dj SPinhandz je na SK scéně jedním z TOP Dj´s a svoje gramce  roztáčí už nějakých 15 let, od roku 2006 kryje záda Starému psoviStrapovi a šlape jim to jako Mercedes. Už jen proto se na 6. díl "Já som Hip Hop" opravdu těším. 
 
A pokud jsem vás do teď nepřesvědčil, zkoukněte krátkou promo ochutnávku na  nejbližší díl z Bratislavy z ateliéru Bavlna: 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná