RUKAHORE_SHOP_BANNER

J Dilla, Preemo, Q-Tip, Pete Rock a další...Rapsody zdraví boom bap

Karty na scéně nejsou rozdány úplně spravedlivě. Zatímco některým deskám je věnována pozornost, jakou si nezaslouží, jiná alba by se mohla rozkrájet a stejně si jich všimne málokdo. Byl bych nerad, aby se to stalo disku "The Idea of Beautiful", který patří do diskografie první dámy Jamla Records Rapsody. 
 
"Drums" s vokalistkou Heather Victorií a Soul Councilem, který jednomu připomněl The Roots a jejich "The Next Movement", produkoval 9th Wonder, jenž už k severokarolínské female emcee z Kooley High patří jako polštář k peřině. Jeho beat je půvabný skoro jako Eva Josefíková a víte, co je na tom nejlepší? Tracklist ukrývá ještě poutavějšími momenty.
 

"Yo! 9th Wonder make the drums BOOM BAP! , Soul Council make the drums BOOM BAP! (Rap!) Yo! Pete Rock make the drums BOOM BAP! Premier make the drums BOOM BAP! (Yo! Like) Clark Kent make the drums BOOM BAP! Finnesse make the drums BOOM BAP! (Right! Like) Q-Tip make the drums BOOM BAP! Nottz Raw make the drums BOOM BAP! (It's Like()  Eric Sermon make the drums BOOM BAP! Large Professor make the drums BOOM BAP! (Right) J Dilla make the drums BOOM BAP! Madlib make the drums BOOM BAP! RZA! My Nigga!"

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná