Idea pálí do pozérů kanónem. Odnesl to Joe

Idea síce rapuje již pěknou řádku let, avšak Rap rozjel až vloni. Od té doby se veze na neskutečné vlně tvořivosti. Stihnul přinést obratem další EP Rep, následně si zarapoval s Fobia Kidem. Na Den Matek, však Idea nenosí kytice, ale spíš věnce. Na hrob dnešních pozérů.

Když DJ Wich sdílel před nedávnem na svém facebooku první fotky z natáčení tohoto klipu, nejedno ucho a oko zbystřilo pozornost. Co můžou v roce 2016 spolu vařit Pepek a Máňa? Oba předvedli, že umí koketovat i s novým zvukem, ikdyž každý po svém. Tudíž se dalo čekat jak moderní, tak klasické zpracování skladby. Wichová taktovka však jasně určila tempo a Joe se tudíž nese v klasickém nádechu. Wichův rukopis z beatu přímo teče. Stejně tak teče Ideova flow, která nenechá na většině newschool kids suchou nitku. Punchlines střídají punchlines. Humor rozhodně Ideovi neni cizí.

Klip srší vtipem stejně jako text. Slovenský bavič Joe Trendy se stal hlavním aktérem a zároveň obětí tohoto klipu. Idea se s pomyslným Joem vůbec nemazlí. O video se postaral Ovar Maryško a Sule DSGN. Idea má letos dobře našlápnuto a zůstává jen věřit, že to nejlepší jen příjde.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná