Horrorcore v M-Dotově podání podpoří v příštím roce Method Man, Extra P i Snowgoons

Když se podívám na M-Dotovo bio, Austy by si mohl myslet, že se mu vměšuju do rubriky evropských desek. Napůl to tak opravdu je. Tento americký MC s výraznými italskými kořeny se pohybuje ulicemi Bostonu od roku 2001 se svou bandou EMS a na začátek příštího roku chystá jedno vlastní přepadení.

 
Když jsem psal o přepadení, měl jsem na mysli rovnou dvojalbum EgO anD The EneMy, které chystá Michael Januario na leden příštího roku. Jeho blížící se release by se však neměl blýsknout jen kvantitou, ale i kvalitou. Minimálně, co se týče pozvaných hostů a producentů týče.
 
M-Dotův sólový projekt mají podpořit Method Man, Hi-Tek, Large Professor, Marley Marl, Buckwild, M-Phazes, 7L, !llmind, Da Beatminerz nebo Snowgoons. Pokud jde o kvality hlavního hrdiny, za M-Dota zatím hovoří povedený videoklip Dreamscape, jehož (podle autorových slov) horrorcoreový buben ošéfoval kanadský Marco Polo.
 
„Sny jsou často útěkem o lecčeho. Noční můra ale může nabídnout spíš pravý opak - sen, ze kterého chcete utéct," poznamenal k tématu skladby M-Dot v tiskovém prohlášení. Horrorcore ve videoklipu Dreamscape moc nevidím, ani neslyším. Možná tu věc vnímám dost posunutě vzhledem k tomu, že řada vizuálních dílek z dílny "našich" ZNK je přece jen o něco syrovější/děsivější/nechutnější...
 
Všechno ostatní však hovoří pro to, že by stálo M-Dotovi nadcházející kroky sledovat. Jeho LP EgO anD The EneMy by mělo dorazit 27. ledna.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná