Hilltop Hoods přichází s novou hymnou: Těch skladeb máme už více, zní z jejich tábora

Už jsou tomu skoro dva roky, co australská smečka Hilltop Hoods vydala desku Restrung vykazující největší hity z posledních tří alb v hávu symfonického orchestru a následovalo turné, které zastihlo i české fanoušky. Ohlas byl natolik veliký, že se partička z Adelaide rozhodla do Čech vrátit. Stane se tak ku příležitosti dalšího ročníku festivalu Hip Hop Kemp v Hradci Králové. Již nyní je zřejmé, že se nemusíš bát, že zazní jen starší materiál…

Poslední album vykazující nový materiál se datuje k roku 2014, což je pro fanoušky již poměrně dlouhá doba. Nemusejí však zoufat, neboť se zdá, že se blýská na lepší časy. Venku je nová věc „Clark Griswold“, kde se na refrénu objevuje Adrian Eagle. Nikdo v Austrálii neovlivnil tamní hip-hopovou komunitu právě tak jako Hilltop Hoods a také nový materiál bude zcela jistě patřit k diamantům u protinožců.

„Máme spoustu dalších skladeb, bylo několik adeptů pro první singl, ale tuhle věc jsme napsali před několika týdny a hned bylo jasné, že musí jít ven,“ nechal se slyšet Pressure, který spolu se  Suffou a DJem Debrisem tvoří vyhledávané trio.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná