Grimaso z H16 se vyšvihl. Co to udělalo s Johnny Perfektem?

Největší kouzlo tkví často ve spontánnosti. A v hip hopu, který je na tomto prvku částečně postaven, to platí obzvlášť. Taneční improvizace představuje skloubení pohybu s rytmem a v souladu s náladou, která se v tanečníkovi může všelijak přelévat, ale vše probíhá bez přípravy a beze slov - jen z energie. Nejlépe vám to ostatně ve svém novém videoklipu předvede tanečník, lektor a choreograf Johnny Perfekto, který si ke spolupráci přizval Grimasa.

Tanečník s více než pětadvacetiletou zkušeností makal s hudebním tělesem H16 již v minulosti, například na  projektu "Flava Like This" ve spolupráci se značkou Adidas. Grimaso nyní poskytl noblesní sampl, rozmanité aranže a MiniBoj obraz a postprodukci. Výsledkem je videoklip s názvem "All Day Every Day". Náplň téměř tříminutové stopáže se netočí kolem ničeho většího než lifestylu obou autorů, které spojuje především hudba, móda, tanec, ženy apod.
 
Jak Johnny Perfekto říká, ve videu nenajdete naučenou taneční sestavu. Vše vychází z momentálních pocitů a nálady autora. To dodává vizuálu na zajímavosti, včetně sympatického civilního děje a skvělé práce s energií pohybu ve zpomalených záběrech. Ostatně MiniBoj je hráčem znalým svého oboru, má za sebou záznam mimo jiné z Red Bull Bc One, Battle Of The Year, Undisputed a dalších. Oceňujeme též Grimasovy škrábance na zádech legend jako Common či Afrika Bambaataa. A jak tato kombinace vypadá/zní, se můžete podívat níže.
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná